D E P O L A M A M E R K E Z I

Eşyalarınız Depolanırken Sizin Yapmanız Gerekenler

Günümüzde birçok kişi eşya depolama hizmetine zaman zaman ihtiyaç duymaktadır. Eşya taşıma hizmetine ihtiyaç duyan kişiler genellikle fazla eşyalarını depolarda saklamak isteyen kişiler ve bir yerden başka bir yere taşınmak isteyen kişilerdir. Eşya depolama hizmeti nakliye firmaları tarafından profesyonel ve titiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir ki depolanacak eşyalarınız zarar görmeden depolardan güvenli bir şekilde depolanabilsin. Hizmet alacak müşterilerin kesinlikle depolama hizmeti alacağı firmaya güvenmesi gerekmektedir. Hizmet verecek firma da müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmalıdır. Bu şekilde müşteri ve firma arasında bir güven oluşmaktadır.

Eşya depolama hizmeti alırken, işleyiş şu şekildedir. Firma sizlerin eşyalarınızı inceler ve analiz eder. Depolanmaya uygun olan eşyalar titizlikle paketlenir. Paketlenen eşyalar koşullara uygun olan depolarda güvenli bir şekilde depolanır. Peki , bu koşullar nelerdir ? Depolama alanında eşyalarınızın iyi bir şekilde saklanması çok önemlidir. Bunun için depoların kötü kokudan , böceklerden , ıslak zeminden vb. uzak tutulmalıdır. En önemli maddelerden biri de depoların güvenli bir şekilde korunuyor olması gerekmektedir. Depolanan eşyalarınızın güvenli bir şekilde saklanabilmesi için depo güvenliğinin en üst seviyede olması gerekmektedir. Bu sayede eşyalarınız güvenli bir şekilde depolanabilir.

Eşya depolama hizmeti alacağınız firmanın kaliteli ve profesyonel bir şekilde çalıştığına emin olarak o firmayı tercih ediniz. Nakliye sektöründe kurumsal olmayan , profesyonellikten uzak birçok firma bulunmaktadır. Bu durumlarda güvenilir olmayan firmalarla çalışmanız sizlerin dezavantajına olur. İşlerinde amatör olan şirketlerin sizlerin eşyalarına zarar verebilir. Zarar verilen eşyalarınız kırılabilir , çizilebilir , çatlayabilir , ezilebilir ve bunun gibi birçok kötü olay eşyalarınızın başına gelebilir. Bu yüzden işini iyi yapan profesyonel ve kurumsal firmalar ile çalışmanız sizlerin avantajına olacaktır.

Depolama Hizmeti Avantajları Nelerdir?

Kaliteli ve profesyonel depolama hizmeti veren firmalar sizlere en iyi depolama hizmetini sunmaya çalışacaktır. Uzman ve profesyonel ekibi olan firmalar ile çalışmak sizlere büyük avantaj sağlayacaktır. İşi bilen elemanlara ve güvenli depoları olan bir firmanın sektörde her zaman önemli ve büyük bir yeri vardır. Eğer İstanbul şehrinde yaşıyorsanız İstanbul eşya depolama hizmeti alırken en güvenilir firmaları seçerek bu hizmetten güvenli bir şekilde yararlanmalısınız.

Eşya Depolama Firmasının Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

 • Firmanın depoları her zaman temiz olmalıdır. Depoda depolanacak eşyalar hiçbir şekilde kir içinde tutulmamalıdır.
 • Depoların hijyenik temizlikleri periyodik olarak yapılması gerekmektedir.
 • Firmaların eşyaları depolayabilmesi için yeterli depolama alanları olmalıdır. Depolanan ürünler sıkıştırılmamalıdır.
 • Depo ortamının havalandırılması ve nem oranı konusundaki detaylara gerekli önem verilmelidir.
 • Depolar 7/24 güvenlik kameraları ile korunmalıdır. Olası bir tehlike de anlık olarak müdahale edilmesi gerekmektedir.
 • Depolar için uygun altyapı sağlanmalı ve depolarda günümüz koşullarına uygun teknolojiden faydalanılmalıdır.

Güvenilir Eşya Depolama Firması İle Çalışmak

 • Çalışacağınız firma ile karşılıklı olarak depolama sözleşmesi yapılması gerekir.
 • Eşyalarınızı depolayacağınız depoları önceden ziyaret edip görmelisiniz. Bu sayede depoların fiziki koşulları hakkında bir bilgi edinebilirsiniz.
 • Depolanacak eşyaların içeriği hakkında depolama hizmeti alacağınız firmaya önceden bilgi vermelisiniz.

Eşya Depolama Hizmetinde Dikkat Edilecek Konular

Günümüzde, evimizde birçok eşya bulunmaktadır ve bu eşyaları bir zaman sonra depolayacak yer bulamamaktayız. Bunun için firmalar eşya depolama hizmeti vermektedir. Eşya depolama hizmeti ile birlikte evde fazla olan eşyaları bir depo da güvenli bir şekilde istenilen süre kadar saklanabilir. Peki , eşya depolama hizmeti alırken nelere dikkat etmeliyiz?

 • Eşya depolama hizmeti alacağınız firmanın depolama alanları standart koşullara uygun bir şekilde olmalıdır. Standartlara uygun olmayan eşya depolama hizmeti veren şirketleri tavsiye etmemeniz sizlerin yararına olacaktır.
 • Depolama sürecinin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için gerekli olan kriterlerin kontrolü yapılması gerekmektedir.
 • Eşya depolama hizmeti alacağınız firma ile iletişim içinde olmalısınız. Hizmetin ilk gününden anahtar teslimine kadar olan süreç hakkında detaylı bilgilere sahip olmanız gerekmektedir.
 • Eşya depolama hizmeti alacağınız firma profesyonel ve kurumsal firma olmasına önem gösteriniz. Hizmet alacağınız firmaya güvenmelisiniz ve firmanın size kaliteli hizmet vereceğinden emin olmalısınız.
 • Eşya depolama hizmeti aldığınız firmanın depolarının rutubetten uzak olduğunuz emin olunuz. Rutubet ürünlerinize maddi zararlar verebilir.
 • Hizmet aldığınız firmanın depolarının havalandırma sisteminin iyi çalıştığından emin olunuz.

Sigortalı Eşya Depolama Hizmet Alırken

 • Hizmeti aldığınız firmanın ekibinin profesyonel bir şekilde çalıştığından emin olunuz.
 • Eşyalarınızın ambalajlanmasına ve ambalajların nasıl yapıldığına dikkat ediniz.
 • Müşteri olarak firmaya ne kadar sürede ulaşabiliyorsunuz? Firma geri bildirimlerinize ne kadar sürede cevap veriyor? Bu konulara da dikkat edebilirsiniz.

Buraya kadar sizlere Eşya Depolama Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ? hakkında gerekli bilgileri vermeye çalıştık. Bu faktörler çerçevesinde eşya depolama hizmeti alırsanız sizlerin avantajına olacaktır diyebiliriz.

Hemen bir sohbet başlat
Hemen İletişime Geçin
Merhaba 👋