D E P O L A M A M E R K E Z I

30 +

Yıllık Deneyim
Hakkımızda

Eşyalarınız Bizimle Güvende, Yolculuğunuz Sorunsuz

Misyonumuz

Profesyonel insan kaynağı ile gelişmiş teknoloji ve müşteri memnuniyetini işinin merkezine alarak, ulusal ve uluslararası lojistik hizmetlerde yenilikçi ve en iyi, marka değeri yüksek yeni nesil bir lojistik firması olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Geleceğin otomasyon ve akıllı sistemlerinin hâkim olduğu küresel lojistik ve yük taşımacılığı alanında; kurumsal, teknolojik, dijital ve bilimsel mükemmelliğin karışımı dördüncü nesil bir dünya-sınıfı lojistik firma olmaktır.

Tanıtım Videosu

Sizin İçin Neler Yapabiliriz?

Biz Kimiz

Eşyalarınız Bizimle Yola Çıkar, Güvenle Depolanır

Profesyonel taşıma ve depolama hizmetlerimizle müşterilerimize güvenilir bir çözüm sunuyoruz. Eşyalarınız, özenle paketlenip taşınır, modern depolarımızda güvenle saklanır.

1990'lı yıllarda İzmir merkezli kurulan “Protrans Profesyonel Eşya Taşımacılığı ve Depolama Hizmetleri” firmamız, profesyonel eşya taşımacılığı ve depolama alanında uzun yıllar boyunca sahip olduğu tecrübe, deneyim, araç, ekipman, depo ve modern teknolojisiyle tüm lojistik operasyonlarında partnerlerine, müşterilerine ve pazara güven veren ve yüksek hizmet değeri katan çözüm ortağı olmuştur. Bu süreçte oluşturduğu güçlü, güvenilir ve sürdürülebilir kurumsal marka değerini ve sunduğu üstün kalitede lojistik hizmetlerini daha da ileriye taşımak maksadıyla merkezini Ankara'ya taşımış ve İzmir ile İstanbul illerinde oluşturduğu ana şubeleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Bugün sahip olduğu nitelikli ve profesyonel insan kaynakları, C3 ve K3 belgeleri, araç, donanım, teçhizat ve gelişmiş teknoloji ile bilgi sistemleri alt yapısıyla ulusal ve uluslararası seviyede çok geniş ölçekte lojistik hizmetler sunabilme yeteneklerine kavuşmuştur.

Firmamız, kazandığı bu yetenekleriyle yurt içi ve yurt dışı birçok köy, ilçe, il, eyalet ve ülkeye "taşımacılık, depolama, dağıtım, teslim ve diğer entegre lojistik hizmetlerini” başarılı bir şekilde sunmaktadır.

Lojistik sektöründe, özellikle "yüksek seviyede, kaliteli hizmetleri sunma ve müşteri odaklı çözümler üretme üzerine odaklanmış" olan firmamız, müşterilerine ve pazarlara en iyi lojistik hizmetleri vermeye kendini adamıştır. Bu kapsamda sunulan uçtan-uca lojistik hizmetler boyunca; müşteri memnuniyetini merkeze alan bir anlayışla tüm taraflara yeni nesil yaratıcı ve inovatif lojistik çözümleri sunmak, lojistik hizmet ve iş yapma modelimizin temel felsefesini oluşturmaktadır. Bu felsefemiz; hesap verilebilirlik, şeffaflık ve sorumluluk ilkelerini esas alan: ekonomik değerler, sosyal değerler ve çevresel değerlerden oluşan üç temel stratejik sürücü üzerine oturmaktadır.

Sektörde örnek ve lider bir pozisyonda markasını konumlandıran, insanların yaşam kalitesini ve standartlarını yükseltmek için çalışan, insana ve çevreye saygılı firmamız bugünden yarına; “müşterilerine, partnerlerine ve tüm dünya pazarlarına üstün hizmet seviyesinde, yüksek kalitede ve uzun dönemli sürdürülebilir, zenginleştirilmiş en iyi lojistik hizmet değerlerini ve uygulamalarını sunmayı kendine bir görev addetmiştir.

Referanslarımız

Referanslarımız

Referanslarımız

İletişime Geçin

HIZLI TEKLİF ALIN

İletişime Geçin

    Hemen bir sohbet başlat
    Hemen İletişime Geçin
    Merhaba 👋