Hakkımızda

Profesyonel Eşya Depolama ve Kiralık Eşya Deposu. Biz Hassas Çalışırız...

Şirketimizin kurulduğu gün hedefimiz olan yapacağımız işte en profesyonel olmak arzusunu şirketimizin ismine de vererek Protrans markasında karar kıldık.

Hem verdiği hizmetler hem de sektöründeki her konuda gerekli ekipmanlar konusunda öncü firma olarak hak ettiği sektör liderliğine sahip olan firmamız şu anda Türkiye’nin 3 ana şehri olan Ankara, İzmir ve İstanbul merkez ofisleri ile bu iller ve bölgesindeki tüm illere hizmetlerini götürmektedir.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat konusunda edindiğimiz 20 yıla dayanan tecrübemiz sırasında aklınıza bile gelmeyecek problemler ile karşı karşıya kaldık. Tecrübeli ve çözüm odaklı ekibimiz sayesinde problemler oluşmadan önüne geçerek ek maliyetleri ve zaman aksaklıklarını minimum seviyeye indirmekteyiz.

Eşya Depolama - Kiralık Depo

Evden eve nakliyat ve eşya depolama konusunda verdiğimiz hizmetler ile maksimum derecede müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamızla çalıştığınız da yaşadığınız deneyimden pişman olmayacaksınız ve tüm arkadaşlarınıza taşınma veya depolama işi olduğu zaman bizi tavsiye edeceksiniz.

Paketleme - Ambalajlama

Teknolojik yenilikleri en iyi şekilde takip ediyor ve şirketimize en profesyonel şekilde entegre etmeye çalışıyoruz. Firmamız bünyesinde kullanılan özel üretim ambalajlama ve paketleme malzemeleri ile de bunu en iyi şekilde gösteriyoruz. Çünkü biz profesyonel olmayı seviyoruz.

Uluslararası Çalışıyoruz

Uluslararası Düzeyde Yurtdışına da Çalışıyoruz.
Sadece ülke sınırları ile kalmayan evden eve nakliye hizmetimizi yurtdışına nakliyeye ihtiyacınız olduğunda da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Her ülkede ayrı şekillerde uygulanan gümrük prosedürlerini biz düzenli olarak takip etmekteyiz.

Süreçlere Hakimiz

İşimiz Gereği Kendimizi Sürekli Yeniliyoruz
Gerekli belgeler daha ihtiyaç olmadan önceden tarafımızdan hazır edilerek gerekli mercilere sunularak izinlerimizi önceden alıp evrak işlerini tamamlayıp tüm gecikmelerin önüne geçebiliriz. Sektörümüzün her alanında tüm dünyadaki teknolojileri takip ederek sürdürdüğümüz başarımızı devam ettirerek diğer depolama ve taşıma firmalarına örnek olmayı sürdüreceğiz.Ofisimiz bizim ikinci evimiz

Başarı huzurlu bir çalışma ortamını tesis etmekten geçer. Personelimizin bu anlamda çalışma ortamına son derece özen gösteriyoruz. Bir birey ancak kendisini değerli hissettiği zaman profesyonel başarılar elde edebilir.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Protrans ailesine bende katılmak istiyorum diyorsanız 444 96 06 nolu telefon üzerinden bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.