Fiyat Al

VİZYONUMUZ

Geleceğin otomasyon ve akıllı sistemlerinin hâkim olduğu küresel lojistik ve yük taşımacılığı alanında; kurumsal, teknolojik, dijital ve bilimsel mükemmelliğin karışımı dördüncü nesil prestij sahibi bir dünya-sınıfı lojistik firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

Modern yaşamın ve iş dünyasının merkezinde üstün yetenekli, uzman ve profesyonel insan kaynağı ile gelişmiş teknoloji ve bilgi sistemleri alt yapısını yüksek kalitede lojistik hizmet değeri yaratmaya adamış, müşteri memnuniyetini işin merkezine alan ve hizmet tabanlı iş yapma modeliyle ulusal, uluslararası ve bölgesel; profesyonel eşya taşımacılığı, depolama, dağıtım, teslim ve diğer lojistik hizmetler alanlarında müşterilerine ve pazarlara en iyi, yenilikçi ve entegre lojistik hizmet uygulamaları ve çözüm önerileri sunan, marka değeri yüksek yeni nesil bir lojistik firma olmak.

250+ Kurum, 10.000+ Kişi
Bize Güvendi!

Ailemize katılmak için sebep arıyorsanız söyleyelim. Protrans Depolama Merkezi, kurumsal ve kişisel eşya depolama hizmetlerinden 250 üzerinde kurum ve kişisel eşyaları için 10.000 üzerinde kişi faydalanmaya devam ediyor. Sizleri de güvenin ve profesyonelliğin adresine bekliyoruz.

 • 50+

  Araç

 • 250+

  Kurum

 • 10.000+

  Müşteri

 • ANKARA MERKEZ
  Cevizlidere 1238. Cadde No: 2/10 Balgat
  Çankaya / Ankara
  Hizmet Verilen Bölgeler: Bahçelievler, Gaziosmanpaşa, Söğütözü, Beypazarı, Gölbaşı, Yenimahalle, Beytepe, Ümitköy, Çayyolu, Polatlı, Sincan ve Eskişehir, Konya, Aksaray, Isparta, Antalya, Mersin, Adana, Hatay, Kayseri, Yozgat, Malatya, Rize, Trabzon, Ordu, Samsun ve daha birçok yerden bizi arayabilirsiniz.
 • İSTANBUL OFİS
  Esentepe Mah. Keskin Kalem Sokak No:17 Arya Plaza K:1 D:2-A
  Şişli / İstanbul
  Hizmet Verilen Bölgeler: Ataşehir, Pendik, Sultanbeyli, Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar, Beşiktaş, Arnavutköy, Alibeyköy, Maslak, Eminönü, Başakşehir, Küçükçekmece, Avcılar, Esenyurt, Büyükçekmece, Çorlu ve etraftaki iller Bursa, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Zonguldak ve birçok ilden bizleri arayabilirsiniz.
 • İZMİR ŞUBE
  Gazi Mahallesi 28/30 Sokak No:19A
  Gaziemir / İzmir
  Hizmet Verilen Bölgeler: Buca, Bornova, Karşıyaka, Foça, Urla, Menemen, Menderes, Aliağa, Fethiye, Marmaris, Çeşme, Didim, Akbük, Datça, Kuşadası, Bodrum, Edremit, Söke, Ayvalık, Bergama, Muğla, Manisa, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Aydın, Uşak ve daha birçok bölgeden bizi arayabilirsiniz.