Fiyat Al
Kiralık Depo Alanı

Kiralık Depo Alanı

Şirketimizin profesyonel ekibi ve birikimi sayesinde eşyalarınızı depolama alanında sağlıklı altyapımız ve güvenilir hizmetlerimiz sayesinde en üst düzey standartlarında depolarımızda saklamaktayız. Firmamıza özel ambalajlama prosedürleri ile eşyalarınızı toza, neme, haşereye ve suya karşı dayanıklı özel kutular ile depolarımızda korunmaktadır. Eşya depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin bize verilen ulaşım adresine depolama ünitesini götürerek, taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Her konteyner sadece bir müşteriye özel tahsis edilerek konteynerlarımızda sadece o müşterinin eşyaları bulunmaktadır. Firmamız kiralık eşya deposu alanında daima en iyi şekilde müşteri memnuniyetini önemseyerek hizmetini sunmaktadır.

Ücretsiz Expertiz

Sitemiz üzerinden talep oluşturduktan sonra yada bize telefonla ulaştıktan sonra başlayacak süreç ile en yakın sürede size ekspertiz için uzmanımızı gönderiyoruz. Uzmanımız ekspertizden sonra 7 farklı büyüklükteki aracımızdan hangisinin sizin için uygun olacağına karar veriyor. Daha sonra 5 farklı büyüklükteki kiralık eşya depolarımızdan birine karar vererek fiyat teklifini hazırlıyor. Doğru araç ve uygun depolama alanı seçimi ile maliyeti en iyi şekilde ayarlayarak sizleri ekstra maliyetlerden veya yüksek fiyatlardan kurtarıyoruz.

Sigortalı Depolama

En profesyonel şekilde korunan eşyalarınızı aynı zamanda en uygun fiyatlara depolamaktayız. Siz teklifimizi kabul ettikten sonra evinize gelen eğitimli taşıma uzmanlarımız profesyonel taşınma eşya koruma malzemeleri ile korumaya alarak depolanmaya en uygun hale getiriyor. Araç ile gelen kutunuza eşyalar yerleştirilirken sizin belirlediğiniz bedel üzerinden sigortalanıyor. Sigortalı eşya deponuzu tüm eşyalarınız yüklendikten sonra kilitliyor anahtarını da size teslim ediyoruz. Bir daha siz açana kadar hiç kimsenin açamayacağı deponuz depolama alanına doğru yola çıkıyor.

Özel Ambalajlama

Size tavsiyemiz depolama fiyatlarına dikkat edeceğiniz kadar alacağınız hizmete de etmelisiniz. Eşyanızın ihtiyacına göre gönderilecek farklı araçlar olması ve depolanacak eşyanıza uygun farklı büyüklüklerde kiralık eşya depoları olmasının fiyata etki edeceğini unutmayın. Ayrıca eşyalarınızın doğru şekilde paketlendiğine ve korunacak hale geldiğine emin olmanız lazım. Eşyalarınızın saklanacağı alanların güvenliğiyle ilgili sorular sormayı ve bilgi almayı da ihmal etmeyin. Ve sakın eşyalarınızı sigortalamıyorlarsa eşyalarınızı teslim etmeyin.

Depolama Hizmetlerimiz Neleri Kapsıyor?

Aşağıda eşya deposu için alacağınız başlıca hizmetlerin bir listesi bulunmakta. Depo kiralama kapsamında aşağıdaki listede göremediğiniz herhangi bir detay içinse lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyiniz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Sizin depolama problemlerinize gerekli çözümleri üretmek için herzaman buradayız.

 • Ekspertiz uzmanlarımızla depolama öncesi planlama

  Yapılacak bir ön hazırlık taşınma ve depolama işinin doğru bir şekilde yapılması için çok önemlidir. Uzmanlarımız ön hazırlık sırasında taşınmanın yapılacağı alanı da gözlemleyerek taşıma öncesi taşıma sırasında gerekebilecek ekstra ekipmanlarında tedariğini sağlayacaktır.

 • Eksiksiz paketleme hizmeti

  Eşyalarınızın depolama sırasında zarar göremeyeceğine emin olmak için firmamıza özel malzemeler ile tam olarak ambalajlanmasını ve korunmasını sağlıyoruz. Üretilen özel malzemelerimiz yıllara dayanan tecrübelerimize dayanarak gereksinimlere göre tasarlanarak üretilmiştir.

 • Demontaj ve montaj hizmetleri

  Taşınması veya depolanması sırasında demonte edilmesi gereken küçük bir dolaptan tutunda profesyonel triko makinasına kadar gerekli durumlardaki demonteler ve depo boşalacağı zaman yapılacak monte işlemlerimiz uzmanlarımız tarafından gerekli ekipmanlar ve personeller sağlanarak yapılacaktır.

 • Elektronik ve eğlence sistemleri koruma

  Evdeki eşyaların en pahalı olanları televizyon, ses sistemi gibi cihazlarınız düzenli bir şekilde sökülerek paketlenir. Gereken durumlarda eşyalarınızın zarar görmemesi için gereken korumalı taşıma kutuları tedarik edilerek taşınmanız güvenli bir şekilde gerçekleşecektir.

 • Belirlenen bedel üzerinden sigortalama

  Depolama sırasında liste haline getirilen depolanacak eşyalarınız sizlerin belirleyeceği bedel üzerinden sigorta kapsamına alınır. Elimizi dokunduğumuz andan itibaren tüm eşyalarınız tüm hasarlara karşı tam olarak sigorta kapsamındadır.

 • Depolama alanları ve güvenlik

  11.000 m2 alanda kurulu 4.000 m2 kapalı alanda bulunan depolarımız ayda 2 kere haşerelere karşı ilaçlanmaktadır. Özel güvenlik elemanları tarafından korunan alanlar aynı zamanda 7/24 kapalı devre kamera sistemiyle izlenmektedir. Unutmayın ki kilitlenen ev eşyası depolarınızın anahtarı size teslim edilir. Anahtarı sizde olan depoyu açabilecek tek kişi yine siz olacaksınız yada sizin anahtarı teslim ettiğiniz kişi.

 • Depolama hizmetinde sigortalama

  Tüm detayları düşünmemize rağmen karşı koyamayacağımız durumlarda var. Yangın gibi sel gibi doğal afetlere karşı tüm eşyalarınız sigortalıdır. Sadece bunlarla sınırlı olmamak üzere oluşabilecek hırsızlık gibi suç durumlarına karşıda sigortalı olan depolanmış eşyalarınızı bize teslim ettikten sonra tekrar düşünmenize gerek kalmayacak.

 • Kiralik eşya depoları

  Depolama kutularımızı araştırma ve geliştirmeler yapılarak özel olarak üretilmiştir. 5 farklı büyüklükte ihtiyaçlar göz önünde bulunarak üretilen kiralık eşya depolarımız her türlü haşere, toz ve neme karşı tam olarak izolasyonludur. Eşyalarınıza zarar verebilecek herhangi bir dış etkenin girmesine kesinlikle izin vermez.

 • Nakliye Hizmetleri

  Doğru fiyatlandırma içinde maksimum öneme sahip araç seçimi için özel donanımlara sahip farklı boyutlarda ve ölçülerde araçlar ile filomuzu oluşturduk. Böylece her zaman tam ihtiyacınız olan büyüklüğe göre aracı size gönderiyoruz. 27 kata kadar taşıma yapabilen eşya taşıma asansörümüz ile tüm eşyalarınızı hasarsız taşıyabiliriz.

Kiralık Depo Alanı

Eşya depolama bir diğer deyiş ile kiralık depo firması olarak şirketimizin temel prensibi işimizi en iyi hassasiyet ile yapmaktır. Bizler kurumsal kimliğimizi "biz hassas çalışırız" ilkesine dayandırıyoruz. Bu anlamda işimizi güvenli, sigortalı, en iyi ekip ve donanım ile en profesyonel şekilde yapmaya çalışıyoruz.

01

Kişisel Eşya Deposu

Kişisel kullanım için en çok tercih edilen 7m³ lük konteynerlerimizi sizde özel deponuz olarak kullanmaya bizimle irtibata geçerek başlayabilirsiniz.

02

Ev Eşyası Depolama

Eşya depolama bir ihtiyaçtır. Çünkü birçok eski ve yeni eşyalarımıza yer bulmakta zorluk çekiyoruz. Bu sebeple depolama merkezi ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

03

Kurumsal Eşya Deposu

Bizler hastaneler, devlet kurumları ve konsolusluk gibi birçok kurum ve kuruluş için depolama hizmeti sunuyoruz. Faaliyet alanımızı ise her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz.

04

Büro ve Ofis Depolama

Özellikle Ankara, İzmir, İstanbul gibi büyük şehirlerin problemi olan büro ve ofis eşyaları için eşya depolama alanı bulmak artık sorun olmaktan depolama merkezi sayesinde çıkıyor.

05

Paketleme - Ambalajlama

Özel üretim ambalajlama malzemelerimizi, ister kendiniz paketlemek isteyin isterseniz de bizler sizin adınıza paketleyelim, irtibat numaramız 444 96 06 üzerinden irtibata geçerek bizlerden temin edebilirsiniz.

 • ANKARA MERKEZ
  Cevizlidere 1238. Cadde No: 2/10 Balgat
  Çankaya / Ankara
  Hizmet Verilen Bölgeler: Bahçelievler, Gaziosmanpaşa, Söğütözü, Beypazarı, Gölbaşı, Yenimahalle, Beytepe, Ümitköy, Çayyolu, Polatlı, Sincan ve Eskişehir, Konya, Aksaray, Isparta, Antalya, Mersin, Adana, Hatay, Kayseri, Yozgat, Malatya, Rize, Trabzon, Ordu, Samsun ve daha birçok yerden bizi arayabilirsiniz.
 • İSTANBUL OFİS
  Esentepe Mah. Keskin Kalem Sokak No:17 Arya Plaza K:1 D:2-A
  Şişli / İstanbul
  Hizmet Verilen Bölgeler: Ataşehir, Pendik, Sultanbeyli, Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar, Beşiktaş, Arnavutköy, Alibeyköy, Maslak, Eminönü, Başakşehir, Küçükçekmece, Avcılar, Esenyurt, Büyükçekmece, Çorlu ve etraftaki iller Bursa, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Zonguldak ve birçok ilden bizleri arayabilirsiniz.
 • İZMİR ŞUBE
  Gazi Mahallesi 28/30 Sokak No:19A
  Gaziemir / İzmir
  Hizmet Verilen Bölgeler: Buca, Bornova, Karşıyaka, Foça, Urla, Menemen, Menderes, Aliağa, Fethiye, Marmaris, Çeşme, Didim, Akbük, Datça, Kuşadası, Bodrum, Edremit, Söke, Ayvalık, Bergama, Muğla, Manisa, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Aydın, Uşak ve daha birçok bölgeden bizi arayabilirsiniz.