Ev Eşyası Depolama

Depo Kiralama Noktasında Protrans Ayrıcalığı... Biz Hassas Çalışırız...

Ev Eşyası Depolama

Bir süreliğine arkadaşınıza taşınacaksınız ama çok fazla ev eşyasına mı sahipsiniz. Yoksa 6 aylığına yurtdışına eğitime gidiyorsunuz ve boş yere ev kirası ödemek istemiyorsunuz. Eviniz ister 1+1 olsun ister 4+1 ev eşyası depomuz hizmetinizde. Eşya depolamasından öte bir profesyonellik gerektiren eşya taşıma işinde 20 yıl sonunda edindiğimiz tecrübelerimize bakarak bize güvenebilirsiniz. Ev eşyası deposu konusunda sizi rahatlatacak çözümler üretiyoruz.

Sigortalı Nakliyat

Ev eşyası depolama firmalarını araştırırken bazı kriterleri göz önünde bulundurmanız daha sonra başınızın ağrımasını engelleyecektir. Sadece eşya depolama fiyatlarını araştırarak doğru firmaya ulaşamazsınız ve alacağınız depo fiyatından daha önemli olan ise hangi servisleri alacağınızdır. Bu yüzden ince eleyip sık dokumadan hangi eşya depolama firmasını seçtiğinize karar vermeyin. Başlıca önemli olan eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasıdır. Zarar gördüğünde ise sigortalı olduğuna emin olmalı, depolama sırasında ise güvende olduğunu da bilmelisiniz ki içiniz rahat olsun.

Ücretsiz Ekspertiz

Taşıma işinde en profesyonel firma olan Protrans eşya depolama işini de en iyi şekilde yapmaktadır. Şirketimizi seçmeniz durumunda telefon ile veya sitemiz üzerinden oluşturacağınız talep ile Ankara, İzmir, İstanbul ve çevresindeki bütün illere gelen ekspertiz uzmanlarımız sizin için gerekli olan adımları gözden geçirerek size en uygun olacak hizmetimizi yazılı olarak size sunacaktır. Sözleşmemizde her adımı gözden geçirerek bizden alacağınız hizmetin tüm detaylarını görerek süreçten tam olarak emin olup alacağınız hizmeti detayı ile bileceksiniz.

Özel Ambalajlama

Ekspertiz sonrasında anlaşmamız ile birlikte eve gelecek olarak hazırlık ekibimiz eşyalarınızı firmamıza özel üretilen profesyonel taşıma malzemeleri ile ambalajlayarak zarar göremeyecek şekilde taşınacak ve depolanacak hale getirecektir. 7 farklı araç büyüklüğünden size uygun olanı seçilerek yine eşyalarınıza uygun olan büyüklükteki kiralık eşya depoları getirilerek bütün eşyalarınız depoların içine yerleştirilecektir. Yerleştirilme sırasında oluşturulan listenin toplam değeri tarafınızdan belirlenerek bu bedel üzerinden eşyalarınız sigortalanır.

Kiralık Eşya Deposu

Eşya depolama bir diğer deyiş ile kiralık depo firması olarak şirketimizin temel prensibi işimizi en iyi hassasiyet ile yapmaktır. Bizler kurumsal kimliğimizi "biz hassas çalışırız" ilkesine dayandırıyoruz. Bu anlamda işimizi güvenli, sigortalı, en iyi ekip ve donanım ile en profesyonel şekilde yapmaya çalışıyoruz.

Kişisel Eşya Deposu

Kişisel kullanım için en çok tercih edilen 7m³ lük konteynerlerimizi sizde özel deponuz olarak kullanmaya bizimle irtibata geçerek başlayabilirsiniz.
Detaylı bilgi...

Kurumsal Eşya Deposu

Bizler hastaneler, devlet kurumları ve konsolusluk gibi birçok kurum ve kuruluş için depolama hizmeti sunuyoruz. Faaliyet alanımızı ise her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz.
Detaylı bilgi...

Ev Eşyası Depolama

Eşya depolama bir ihtiyaçtır. Çünkü birçok eski ve yeni eşyalarımıza yer bulmakta zorluk çekiyoruz. Bu sebeple depolama merkezi ihtiyaçlarınızı karşılıyor.
Detaylı bilgi...

Büro ve Ofis Depolama

Özellikle Ankara, İzmir, İstanbul gibi büyük şehirlerin problemi olan büro ve ofis eşyaları için eşya depolama alanı bulmak artık sorun olmaktan depolama merkezi sayesinde çıkıyor.
Detaylı bilgi...

Paketleme - Ambalajlama

Özel üretim ambalajlama malzemelerimizi, ister kendiniz paketlemek isteyin isterseniz de bizler sizin adınıza paketleyelim, irtibat numaramız 444 96 06 üzerinden irtibata geçerek bizlerden temin edebilirsiniz.
Detaylı bilgi...

Uluslararası Çalışıyoruz

Uluslararası Düzeyde Yurtdışına da Çalışıyoruz.
Sadece ülke sınırları ile kalmayan evden eve nakliye hizmetimizi yurtdışına nakliyeye ihtiyacınız olduğunda da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Her ülkede ayrı şekillerde uygulanan gümrük prosedürlerini biz düzenli olarak takip etmekteyiz.

Süreçlere Hakimiz

İşimiz Gereği Kendimizi Sürekli Yeniliyoruz
Gerekli belgeler daha ihtiyaç olmadan önceden tarafımızdan hazır edilerek gerekli mercilere sunularak izinlerimizi önceden alıp evrak işlerini tamamlayıp tüm gecikmelerin önüne geçebiliriz. Sektörümüzün her alanında tüm dünyadaki teknolojileri takip ederek sürdürdüğümüz başarımızı devam ettirerek diğer depolama ve taşıma firmalarına örnek olmayı sürdüreceğiz.

Eşya depolama kapsamında neler var?

Aşağıda eşya deposu için alacağınız başlıca hizmetlerin bir listesi bulunmakta. Depo kiralama kapsamında aşağıdaki listede göremediğiniz herhangi bir detay içinse lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyiniz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Sizin depolama problemlerinize gerekli çözümleri üretmek için herzaman buradayız.

Ekspertiz uzmanlarımızla depolama öncesi planlama

Yapılacak bir ön hazırlık taşınma ve depolama işinin doğru bir şekilde yapılması için çok önemlidir. Uzmanlarımız ön hazırlık sırasında taşınmanın yapılacağı alanı da gözlemleyerek taşıma öncesi taşıma sırasında gerekebilecek ekstra ekipmanlarında tedariğini sağlayacaktır.

Planlama

Doğru planlama iş sürecinin en önemli adımıdır.


Paketleme

Geniş yelpazede paketleme malzemeleri ve ekipman kullanımı.

Eksiksiz paketleme hizmeti

Eşyalarınızın depolama sırasında zarar göremeyeceğine emin olmak için firmamıza özel malzemeler ile tam olarak ambalajlanmasını ve korunmasını sağlıyoruz. Üretilen özel malzemelerimiz yıllara dayanan tecrübelerimize dayanarak gereksinimlere göre tasarlanarak üretilmiştir.

Demontaj ve montaj hizmetleri

Taşınması veya depolanması sırasında demonte edilmesi gereken küçük bir dolaptan tutunda profesyonel triko makinasına kadar gerekli durumlardaki demonteler ve depo boşalacağı zaman yapılacak monte işlemlerimiz uzmanlarımız tarafından gerekli ekipmanlar ve personeller sağlanarak yapılacaktır.

Montaj - Demontaj

İşin zahmetini müşterilerimizin üzerinden almak bizim sorumluluğumuzdur.


Elektronik Sistemlerin Korunması

En hassas olduğumuz nokta malzemelere zarar gelmemesidir.

Elektronik ve eğlence sistemleri koruma

Evdeki eşyaların en pahalı olanları televizyon, ses sistemi gibi cihazlarınız düzenli bir şekilde sökülerek paketlenir. Gereken durumlarda eşyalarınızın zarar görmemesi için gereken korumalı taşıma kutuları tedarik edilerek taşınmanız güvenli bir şekilde gerçekleşecektir.

Belirlenen bedel üzerinden sigortalama

Depolama sırasında liste haline getirilen depolanacak eşyalarınız sizlerin belirleyeceği bedel üzerinden sigorta kapsamına alınır. Elimizi dokunduğumuz andan itibaren tüm eşyalarınız tüm hasarlara karşı tam olarak sigorta kapsamındadır.

Sigortalama

Eşyalarınız her koşula karşı sigorta altına alınıyor.


Güvenlik

Depolama alanlarımız en hassas güvenlik ekipmanlarıyla korunmaktadır.

Depolama alanları ve güvenlik

11.000 m2 alanda kurulu 4.000 m2 kapalı alanda bulunan depolarımız ayda 2 kere haşerelere karşı ilaçlanmaktadır. Özel güvenlik elemanları tarafından korunan alanlar aynı zamanda 7/24 kapalı devre kamera sistemiyle izlenmektedir. Unutmayın ki kilitlenen ev eşyası depolarınızın anahtarı size teslim edilir. Anahtarı sizde olan depoyu açabilecek tek kişi yine siz olacaksınız yada sizin anahtarı teslim ettiğiniz kişi.

Depolama hizmetinde sigortalama

Tüm detayları düşünmemize rağmen karşı koyamayacağımız durumlarda var. Yangın gibi sel gibi doğal afetlere karşı tüm eşyalarınız sigortalıdır. Sadece bunlarla sınırlı olmamak üzere oluşabilecek hırsızlık gibi suç durumlarına karşıda sigortalı olan depolanmış eşyalarınızı bize teslim ettikten sonra tekrar düşünmenize gerek kalmayacak.

Doğal Afet, Yangın Sigortası

Eşyalarınız doğal afetlere, yangına karşı sigorta koruması altında.


Farklı Depolama Seçenekleri

İhtiyaçlarınıza göre değişen depolama seçenekleri.

Kiralik eşya depoları

Depolama kutularımızı araştırma ve geliştirmeler yapılarak özel olarak üretilmiştir. 5 farklı büyüklükte ihtiyaçlar göz önünde bulunarak üretilen kiralık eşya depolarımız her türlü haşere, toz ve neme karşı tam olarak izolasyonludur. Eşyalarınıza zarar verebilecek herhangi bir dış etkenin girmesine kesinlikle izin vermez.

Nakliye Hizmetleri

Doğru fiyatlandırma içinde maksimum öneme sahip araç seçimi için özel donanımlara sahip farklı boyutlarda ve ölçülerde araçlar ile filomuzu oluşturduk. Böylece her zaman tam ihtiyacınız olan büyüklüğe göre aracı size gönderiyoruz. 27 kata kadar taşıma yapabilen eşya taşıma asansörümüz ile tüm eşyalarınızı hasarsız taşıyabiliriz.

Eşya Nakliyesi ve Taşıma

Güvenli araç ve ekipmanlar kullanarak eşyalarınızı taşıyoruz.

Depolama Merkezi Ofislerimiz

Türkiye genelinde daha fazla müşteri kitlesine ulaşabilmek için şuan itibari ile 3 büyük ilimizde merkez ofislerimiz bulunmaktadır. İzmir Eşya Depolama Merkezi ile bütün Ege Bölgesindeki illerimize hizmet vermekteyiz. İstanbul Eşya Depolama Merkezi ile bütün Marmara ve Trakya bölgesindeki illerimize hizmet vermekteyiz. Ankara Eşya Depolama Merkezi ile bütün Anadolu Bölgesindeki, Karadeniz Bölgesindeki ve Akdeniz Bölgesindeki illerimize hizmet vermekteyiz.

ANKARA MERKEZ OFİS

Ankara Eşya Depolama Merkezi

Ankara, Çankaya Cevizlidere 1238. Cadde, 2/10 Balgat adresindeki merkez ofisimiz... Bahçelievler, Gaziosmanpaşa, Söğütözü, Beypazarı, Gölbaşı, Yenimahalle, Beytepe, Ümitköy, Çayyolu, Polatlı, Sincan ve Eskişehir, Konya, Aksaray, Isparta, Antalya, Mersin, Adana, Hatay, Kayseri, Yozgat, Malatya, Rize, Trabzon, Ordu, Samsun ve daha birçok yerden bizi arayabilirsiniz.

Ankara Merkez Ofis Detayı

Ankara ofisimizin detaylı bilgisi için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz.İZMİR MERKEZ OFİS

İzmir Eşya Depolama Merkezi

İzmir, Gaziemir de Gazi Mahallesi 28/30 Sokak No:19A adresindeki merkez ofisimiz... Buca, Bornova, Karşıyaka, Foça, Urla, Menemen, Menderes, Aliağa, Fethiye, Marmaris, Çeşme, Didim, Akbük, Datça, Kuşadası, Bodrum, Edremit, Söke, Ayvalık, Bergama, Muğla, Manisa, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Aydın, Uşak ve daha birçok bölgeden bizi arayabilirsiniz.

İzmir Merkez Ofis Detayı

İzmir ofisimizin detaylı bilgisi için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz.İSTANBUL MERKEZ OFİS

İstanbul Eşya Depolama Merkezi

İstanbul, Şişli, Esentepe Mahallesi Keskin Kalem Sk. No:17 Arya Plaza K:1 D:2-A adresindeki merkez ofisimiz. Ataşehir, Pendik, Sultanbeyli, Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar, Beşiktaş, Arnavutköy, Alibeyköy, Maslak, Eminönü, Başakşehir, Küçükçekmece, Avcılar, Esenyurt, Büyükçekmece, Çorlu ve etraftaki iller Bursa, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Zonguldak... bizleri arayabilirsiniz.

İstanbul Merkez Ofis Detayı

İstanbul ofisimizin detaylı bilgisi için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz.


Ofisimiz bizim ikinci evimiz

Başarı huzurlu bir çalışma ortamını tesis etmekten geçer. Personelimizin bu anlamda çalışma ortamına son derece özen gösteriyoruz. Bir birey ancak kendisini değerli hissettiği zaman profesyonel başarılar elde edebilir.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Protrans ailesine bende katılmak istiyorum diyorsanız 444 96 06 nolu telefon üzerinden bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.