Fiyat Al

1990’lı yıllarda İzmir merkezli kurulan “Protrans Profesyonel Eşya Taşımacılığı ve Depolama Hizmetleri” firmamız, profesyonel eşya taşımacılığı ve depolama alanında uzun yıllar boyunca sahip olduğu; tecrübe, deneyim, araç, ekipman, depo ve modern teknolojisiyle tüm lojistik operasyonlarında partnerlerine, müşterilerine ve pazara güven veren ve yüksek hizmet değeri katan çözüm ortağı olmuştur. Bu süreçte oluşturduğu güçlü, güvenilir ve sürdürülebilir kurumsal marka değerini ve sunduğu üstün kalitede lojistik hizmetlerini daha da ileriye taşımak maksadıyla merkezini Ankara’ya taşımış ve İzmir ile İstanbul illerinde oluşturduğu ana şubeleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Bugün sahip olduğu nitelikli ve profesyonel insan kaynakları, C3 ve K3 belgeleri, araç, donanım, teçhizat ve gelişmiş teknoloji ile bilgi sistemleri alt yapısıyla ulusal ve uluslararası seviyede çok geniş ölçekte lojistik hizmetler sunabilme yeteneklerine kavuşmuştur. Firmamız, kazandığı bu yetenekleriyle yurt içi ve yurt dışı birçok köy, ilçe, il, eyalet ve ülkeye “taşımacılık, depolama, dağıtım, teslim ve diğer entegre lojistik hizmetlerini” başarılı bir şekilde sunmaktadır.

Lojistik sektöründe, özellikle “yüksek seviyede, kaliteli hizmetleri sunma ve müşteri odaklı çözümler üretme üzerine odaklanmış” olan firmamız, müşterilerine ve pazarlara en iyi lojistik hizmetleri vermeye kendini adamıştır. Bu kapsamda sunulan uçtan-uca lojistik hizmetler boyunca; müşteri memnuniyetini merkeze alan bir anlayışla tüm taraflara yeni nesil yaratıcı ve inovatif lojistik çözümleri sunmak, lojistik hizmet ve iş yapma modelimizin temel felsefesini oluşturmaktadır. Bu felsefemiz; hesap verilebilirlik, şeffaflık ve sorumluluk ilkelerini esas alan: ekonomik değerler, sosyal değerler ve çevresel değerlerden oluşan üç temel stratejik sürücü üzerine oturmaktadır.

Sektörde örnek ve lider bir pozisyonda markasını konumlandıran, insanların yaşam kalitesini ve standartlarını yükseltmek için çalışan, insana ve çevreye saygılı firmamız bugünden yarına; “müşterilerine, partnerlerine ve tüm dünya pazarlarına üstün hizmet seviyesinde, yüksek kalitede ve uzun dönemli sürdürülebilir, zenginleştirilmiş en iyi lojistik hizmet değerlerini ve uygulamalarını sunmayı kendine bir görev addetmiştir”.

250+ Kurum, 10.000+ Kişi
Bize Güvendi!

Ailemize katılmak için sebep arıyorsanız söyleyelim. Protrans Depolama Merkezi, kurumsal ve kişisel eşya depolama hizmetlerinden 250 üzerinde kurum ve kişisel eşyaları için 10.000 üzerinde kişi faydalanmaya devam ediyor. Sizleri de güvenin ve profesyonelliğin adresine bekliyoruz.

 • 50+

  Araç

 • 250+

  Kurum

 • 10.000+

  Müşteri

 • ANKARA MERKEZ
  Cevizlidere 1238. Cadde No: 2/10 Balgat
  Çankaya / Ankara
  Hizmet Verilen Bölgeler: Bahçelievler, Gaziosmanpaşa, Söğütözü, Beypazarı, Gölbaşı, Yenimahalle, Beytepe, Ümitköy, Çayyolu, Polatlı, Sincan ve Eskişehir, Konya, Aksaray, Isparta, Antalya, Mersin, Adana, Hatay, Kayseri, Yozgat, Malatya, Rize, Trabzon, Ordu, Samsun ve daha birçok yerden bizi arayabilirsiniz.
 • İSTANBUL OFİS
  Esentepe Mah. Keskin Kalem Sokak No:17 Arya Plaza K:1 D:2-A
  Şişli / İstanbul
  Hizmet Verilen Bölgeler: Ataşehir, Pendik, Sultanbeyli, Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar, Beşiktaş, Arnavutköy, Alibeyköy, Maslak, Eminönü, Başakşehir, Küçükçekmece, Avcılar, Esenyurt, Büyükçekmece, Çorlu ve etraftaki iller Bursa, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Zonguldak ve birçok ilden bizleri arayabilirsiniz.
 • İZMİR ŞUBE
  Gazi Mahallesi 28/30 Sokak No:19A
  Gaziemir / İzmir
  Hizmet Verilen Bölgeler: Buca, Bornova, Karşıyaka, Foça, Urla, Menemen, Menderes, Aliağa, Fethiye, Marmaris, Çeşme, Didim, Akbük, Datça, Kuşadası, Bodrum, Edremit, Söke, Ayvalık, Bergama, Muğla, Manisa, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Aydın, Uşak ve daha birçok bölgeden bizi arayabilirsiniz.