Ambalajlama

Ambalajlama Noktasında Protrans Ayrıcalığı... Biz Hassas Çalışırız...

Ambalajlama

20 yılı aşkın süredir yaptığımız nakliye işinde fark ettik ki ister evden eve eşya nakliyatı ister kiralık eşya depolama olsun eğer eşyalarınız doğru şekilde ambalajlanması zarar görme riski azaltmaktadır. Eşya depolama veya taşıma için ise piyasada bu işe odaklanarak profesyonel sarf malzemesi üreten herhangi bir şirket yok. Bizde buradan yola çıkarak ihtiyaçlarımızı en iyi şekilde giderecek ambalajlama malzemeleri kendimiz ürettirmeye karar verdik. Dünya standartlarına uygun olarak üretimi gerçekleştirilen malzemelerimiz eşyalarınızı zarar vermeden taşımak ve depolayabilmek için bize maksimum derecede yardımcı olmaktadır.

Ambalajlama için hangi malzemeleri kullanıyoruz?

Eşya depolama ve nakliye firmalarının şu anda kullandığı eşyalarınızı korumaya çalışan tüm malzemeleri biz kaldırıp attık. Yerlerine ise profesyonel eşya depolama için gerekli olan tüm ekipmanların ArGe sini yaparak müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için kendi markamız ve logomuz ile ürettik. Piyasada bulunan benzerlerinden üstün olan taşınma ve depolama ambalaj malzemeleri ile eşyalarınız bizim ellerimizde güvende olacak.

Kutular

Eşyaların düzgün taşınması için en gerekli malzemelerden olan kutularımızın boyutları 40cm x 60cm x 40cm’dir. Normal kolilere göre daha güçlendirilmiş olan kutularımızı kitap vs. gibi eşyalarınızın taşınmasında kullanmaktayız.

Bant

Bir taşınmanın başlıca kahramanlarından biri olan koli bantlarımız logomuz ile üretilmektedir. Koli bantlarımız piyasada bulunan diğer bantlara göre daha dayanıklı ve güçlü olması için en olarak daha geniş üretilmiştir.

Naylon

Kalınlaştırılmış olarak farklı ebatlarda üretilen naylonlarımız büyük eşyalarınızda kullanılarak onların dışardan izole edilmesi için kullanılmaktadır. Naylonlar ile korunan eşyalarınıza toz, nem ve haşereler ulaşamaz.

Poşet

Farklı ebatlarda üretilen poşetlerimizi büyüklü küçüklü elde taşınabilen veya kutulara yerleştirdiğimiz eşyalarınızı diğer eşyalar ile sürtünerek zarar görmesini önlemek için kullanmaktayız.

Ambalaj ipi

Tüm detayları düşünerek üretilen malzemelerimizden biri olan güçlendirilmiş ambalaj ipimizi naylon sarılmış ürünleri sabitlemekten tutunda dağılmaması gereken eşyalarınızı birbirlerine sabitlemeye kadar her alanda kullanmaktayız.

Patpat

3 farklı tipte üretilen özel mukavemetli havalı naylon sistemimiz ile sert eşya ve mobilyalarınızın zarar gelmeyeceğinden emin oluyoruz. Eşyalarınızın ihtiyacına göre taşınma uzmanlarımız en uygun ürünü eşyalarınızın hasarsız taşınması için kullanacaktır.

Ambalaj kağıdı

Zaman zaman kırılacak eşyaların taşıma ve depolanma sırasında zarar görmemeleri için sarma amaçlı kullandığımız kendimize ait logolu ambalaj kağıtlarımız ise en kullanışlı ürünlerimizden biri.

Köşebent

Yurtdışında profesyonel taşıma firmalarının kullandığı eşyaların köşesine konarak kullanılan çarpma durumunda hasar görmesini engelleyen köşebentlerimiz ile bizimde sizinde içimiz rahat olacaktır.

Streç

Eşya depolanmasında eşyaları sımsıkı sararak dışarıdan gelebilecek tüm etkenlere karşı eşyalarınızı koruyacak streçlerimizi de tüm işlemlerimizde gerektiği alanlarda kullanarak hasarların önüne geçmekteyiz.

Uluslararası Çalışıyoruz

Uluslararası Düzeyde Yurtdışına da Çalışıyoruz.
Sadece ülke sınırları ile kalmayan evden eve nakliye hizmetimizi yurtdışına nakliyeye ihtiyacınız olduğunda da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Her ülkede ayrı şekillerde uygulanan gümrük prosedürlerini biz düzenli olarak takip etmekteyiz.

Süreçlere Hakimiz

İşimiz Gereği Kendimizi Sürekli Yeniliyoruz
Gerekli belgeler daha ihtiyaç olmadan önceden tarafımızdan hazır edilerek gerekli mercilere sunularak izinlerimizi önceden alıp evrak işlerini tamamlayıp tüm gecikmelerin önüne geçebiliriz. Sektörümüzün her alanında tüm dünyadaki teknolojileri takip ederek sürdürdüğümüz başarımızı devam ettirerek diğer depolama ve taşıma firmalarına örnek olmayı sürdüreceğiz.

Eşya depolama kapsamında neler var?

Aşağıda eşya deposu için alacağınız başlıca hizmetlerin bir listesi bulunmakta. Depo kiralama kapsamında aşağıdaki listede göremediğiniz herhangi bir detay içinse lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyiniz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Sizin depolama problemlerinize gerekli çözümleri üretmek için herzaman buradayız.

Ekspertiz uzmanlarımızla depolama öncesi planlama

Yapılacak bir ön hazırlık taşınma ve depolama işinin doğru bir şekilde yapılması için çok önemlidir. Uzmanlarımız ön hazırlık sırasında taşınmanın yapılacağı alanı da gözlemleyerek taşıma öncesi taşıma sırasında gerekebilecek ekstra ekipmanlarında tedariğini sağlayacaktır.

Planlama

Doğru planlama iş sürecinin en önemli adımıdır.


Paketleme

Geniş yelpazede paketleme malzemeleri ve ekipman kullanımı.

Eksiksiz paketleme hizmeti

Eşyalarınızın depolama sırasında zarar göremeyeceğine emin olmak için firmamıza özel malzemeler ile tam olarak ambalajlanmasını ve korunmasını sağlıyoruz. Üretilen özel malzemelerimiz yıllara dayanan tecrübelerimize dayanarak gereksinimlere göre tasarlanarak üretilmiştir.

Demontaj ve montaj hizmetleri

Taşınması veya depolanması sırasında demonte edilmesi gereken küçük bir dolaptan tutunda profesyonel triko makinasına kadar gerekli durumlardaki demonteler ve depo boşalacağı zaman yapılacak monte işlemlerimiz uzmanlarımız tarafından gerekli ekipmanlar ve personeller sağlanarak yapılacaktır.

Montaj - Demontaj

İşin zahmetini müşterilerimizin üzerinden almak bizim sorumluluğumuzdur.


Elektronik Sistemlerin Korunması

En hassas olduğumuz nokta malzemelere zarar gelmemesidir.

Elektronik ve eğlence sistemleri koruma

Evdeki eşyaların en pahalı olanları televizyon, ses sistemi gibi cihazlarınız düzenli bir şekilde sökülerek paketlenir. Gereken durumlarda eşyalarınızın zarar görmemesi için gereken korumalı taşıma kutuları tedarik edilerek taşınmanız güvenli bir şekilde gerçekleşecektir.

Belirlenen bedel üzerinden sigortalama

Depolama sırasında liste haline getirilen depolanacak eşyalarınız sizlerin belirleyeceği bedel üzerinden sigorta kapsamına alınır. Elimizi dokunduğumuz andan itibaren tüm eşyalarınız tüm hasarlara karşı tam olarak sigorta kapsamındadır.

Sigortalama

Eşyalarınız her koşula karşı sigorta altına alınıyor.


Güvenlik

Depolama alanlarımız en hassas güvenlik ekipmanlarıyla korunmaktadır.

Depolama alanları ve güvenlik

11.000 m2 alanda kurulu 4.000 m2 kapalı alanda bulunan depolarımız ayda 2 kere haşerelere karşı ilaçlanmaktadır. Özel güvenlik elemanları tarafından korunan alanlar aynı zamanda 7/24 kapalı devre kamera sistemiyle izlenmektedir. Unutmayın ki kilitlenen ev eşyası depolarınızın anahtarı size teslim edilir. Anahtarı sizde olan depoyu açabilecek tek kişi yine siz olacaksınız yada sizin anahtarı teslim ettiğiniz kişi.

Depolama hizmetinde sigortalama

Tüm detayları düşünmemize rağmen karşı koyamayacağımız durumlarda var. Yangın gibi sel gibi doğal afetlere karşı tüm eşyalarınız sigortalıdır. Sadece bunlarla sınırlı olmamak üzere oluşabilecek hırsızlık gibi suç durumlarına karşıda sigortalı olan depolanmış eşyalarınızı bize teslim ettikten sonra tekrar düşünmenize gerek kalmayacak.

Doğal Afet, Yangın Sigortası

Eşyalarınız doğal afetlere, yangına karşı sigorta koruması altında.


Farklı Depolama Seçenekleri

İhtiyaçlarınıza göre değişen depolama seçenekleri.

Kiralik eşya depoları

Depolama kutularımızı araştırma ve geliştirmeler yapılarak özel olarak üretilmiştir. 5 farklı büyüklükte ihtiyaçlar göz önünde bulunarak üretilen kiralık eşya depolarımız her türlü haşere, toz ve neme karşı tam olarak izolasyonludur. Eşyalarınıza zarar verebilecek herhangi bir dış etkenin girmesine kesinlikle izin vermez.

Nakliye Hizmetleri

Doğru fiyatlandırma içinde maksimum öneme sahip araç seçimi için özel donanımlara sahip farklı boyutlarda ve ölçülerde araçlar ile filomuzu oluşturduk. Böylece her zaman tam ihtiyacınız olan büyüklüğe göre aracı size gönderiyoruz. 27 kata kadar taşıma yapabilen eşya taşıma asansörümüz ile tüm eşyalarınızı hasarsız taşıyabiliriz.

Eşya Nakliyesi ve Taşıma

Güvenli araç ve ekipmanlar kullanarak eşyalarınızı taşıyoruz.

Depolama Merkezi Ofislerimiz

Türkiye genelinde daha fazla müşteri kitlesine ulaşabilmek için şuan itibari ile 3 büyük ilimizde merkez ofislerimiz bulunmaktadır. İzmir Eşya Depolama Merkezi ile bütün Ege Bölgesindeki illerimize hizmet vermekteyiz. İstanbul Eşya Depolama Merkezi ile bütün Marmara ve Trakya bölgesindeki illerimize hizmet vermekteyiz. Ankara Eşya Depolama Merkezi ile bütün Anadolu Bölgesindeki, Karadeniz Bölgesindeki ve Akdeniz Bölgesindeki illerimize hizmet vermekteyiz.

ANKARA MERKEZ OFİS

Ankara Eşya Depolama Merkezi

Ankara, Çankaya Cevizlidere 1238. Cadde, 2/10 Balgat adresindeki merkez ofisimiz... Bahçelievler, Gaziosmanpaşa, Söğütözü, Beypazarı, Gölbaşı, Yenimahalle, Beytepe, Ümitköy, Çayyolu, Polatlı, Sincan ve Eskişehir, Konya, Aksaray, Isparta, Antalya, Mersin, Adana, Hatay, Kayseri, Yozgat, Malatya, Rize, Trabzon, Ordu, Samsun ve daha birçok yerden bizi arayabilirsiniz.

Ankara Merkez Ofis Detayı

Ankara ofisimizin detaylı bilgisi için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz.İZMİR MERKEZ OFİS

İzmir Eşya Depolama Merkezi

İzmir, Gaziemir de Gazi Mahallesi 28/30 Sokak No:19A adresindeki merkez ofisimiz... Buca, Bornova, Karşıyaka, Foça, Urla, Menemen, Menderes, Aliağa, Fethiye, Marmaris, Çeşme, Didim, Akbük, Datça, Kuşadası, Bodrum, Edremit, Söke, Ayvalık, Bergama, Muğla, Manisa, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Aydın, Uşak ve daha birçok bölgeden bizi arayabilirsiniz.

İzmir Merkez Ofis Detayı

İzmir ofisimizin detaylı bilgisi için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz.İSTANBUL MERKEZ OFİS

İstanbul Eşya Depolama Merkezi

İstanbul, Şişli, Esentepe Mahallesi Keskin Kalem Sk. No:17 Arya Plaza K:1 D:2-A adresindeki merkez ofisimiz. Ataşehir, Pendik, Sultanbeyli, Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar, Beşiktaş, Arnavutköy, Alibeyköy, Maslak, Eminönü, Başakşehir, Küçükçekmece, Avcılar, Esenyurt, Büyükçekmece, Çorlu ve etraftaki iller Bursa, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Zonguldak... bizleri arayabilirsiniz.

İstanbul Merkez Ofis Detayı

İstanbul ofisimizin detaylı bilgisi için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz.


Ofisimiz bizim ikinci evimiz

Başarı huzurlu bir çalışma ortamını tesis etmekten geçer. Personelimizin bu anlamda çalışma ortamına son derece özen gösteriyoruz. Bir birey ancak kendisini değerli hissettiği zaman profesyonel başarılar elde edebilir.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Protrans ailesine bende katılmak istiyorum diyorsanız 444 96 06 nolu telefon üzerinden bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.